Zeynar Tekstil, kumaş boya ve kumaş baskı alanında sektörün öncülerindendir. Zeynar Tekstil bu öncülüğünün tüm gerekliliklerini yerine getirmek için, üretim hattını Oeko-Tex Class 1, GOTS ve Bluesign tarafından onaylatmıştır. Bu kalite belgeleri ile sosyal değerin ve minimum çevresel etki anlayışını benimsemiştir.

Zeynar Tekstil, kaliteli üretim anlayışını ve hizmetini, müşterileri ile uzun süreli ilişkiler kurmak için geliştirmektedir. Ar-Ge Birimi üretim kalitesi haricinde hizmet kalitesi içinde sürekli kendini yenilemektedir. Uzun süreli müşteri ilişkileri kalite yönetimimizde ilk sıradadır.

Yaratıcılık ve yenilikçi düşünce ile oluşturduğumuz ekibimiz daima en iyisi için dürüstlüğü ve iş ahlakını, geçmiş deneyimlerimizden dolayı bizim için en önemli miras olan işimizin tüm yönlerine entegre ediyoruz.

Zeynar’ın hedefi, çalışma alanına dijital baskıyı entegre etmektir. 10 yıldan fazla bir süredir kayıtlarımızda, mevsimsel koleksiyonlarımızda, tasarım ekibimizde ve teknik uzmanlarımızda 25.000’den fazla tasarımımız vardır.

Müşterilerimiz Zeynar Koleksiyon’unun tasarımlarını ya da üretmemiz için bize gönderdikleri kendi tasarımlarının keyfini çıkarırlar. Dahası, kumaşlarının insana ve çevreye saygılı bir şirketten geldiğini bileceklerdir.